Loading...

Flamenco Jazz 13/07

Фламенко вважається перлиною іспанської культури. Сформувавшись на перетині арабської, іберійської, грецької, сефардської та ромської клуьтур, вона несе у собі заряд енергії, пристрасті та іспанського темпераменту. Для багатьох фламенко — це символ дії, впевненості у собі та неприхованої емоційності, яка приваблює представників різних культур — усі знаходять в музиці, співх чи танці фламенко щось рідне. Одним із проявів фламенко є гра на гітарі. Розмаїття мелодій та ритмів впродов століть надихало багатьох композиторів на створення музики, у якій є іспанські мотиви. Добившийсь того, щоб гітара фламенко стала сольним, а не акомпануючим інструментом, гітаристи-виконавці фламенко, стали ділитись своєю культурою на сценах світу, приваблюючи усе більше людей, для яких фламенко стає частиною життя.

Київський гітарист Євген Седько — один із тих, хто глибоко залучений до цієї культури. Розпочавши самостійні заняття музикою у підлітковому віці, він за кілька років досяг концертного рівня, і ще у студенські роки зайнявся концертною, композиторською та викладацькою діяльністю. Зараз це музикан, відомий в Україні та за кордоном завдяки концертній активності і великій кількості аудіо- та відеозаписів. У 2010 році був записаний диск «The Art of Flamenco Guitar», що став першим диском традиційного фламенко в Україні. Наразі Євген Седько активно виступає як сольно, так і у складі проектів традиційного фламенко, фьюжн та етно-джазу.\

Концерт Flamenco Jazz — результат спільної творчості з Дмитром Кушніровим, джазовим гітаристом, бенд-лідером відомого в Україні джипсі-джазового колективу «Urban Gypsy». Дмитро виступав на фестивалях в Україні та Європі: «AlfaJazz», «JazzOpen», «Tre Colore» (Reggia–Millia, Italy), «Guitar–Gems» (Israel), Jazz-Koktebel.

Концерт Flamenco Jazz — це приголомшливий мікс фламенко та джазу, а поєднання іспанської та джазової гітари створять ексклюзивне звучання.

 

Початок 13 липня о 20:00. 
Вхід — 100 грн. 
Educatorium: вул. Рейтарська, 8Б, другий поверх.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *